top of page
SR22.png

CIRRUS SR22 G7

Worlds Greatest Single Piston Aircraft

Cirrus SR22 G7 jest absolutnym liderem sprzedaży w klasie jednosilnikowych samolotów tłokowych. Komfortowa i ergonomiczna kabina oraz wysoka prędkość przelotowa powoduje, że jest idealnym rozwiązaniem na krótkie i średnie trasy. Nowoczesny i ekonomiczny silnik umożliwia loty na wysokościach  ponad niekorzystną pogodą a zaawansowana awionika Garmin 3000 wraz z autopilotem pozwala na wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych podejść według przyrządów w warunkach ograniczonej widzialności. Dodatkowym, unikalnym rozwiązaniem jest system spadochronowy dla całego samolotu, który może być aktywowany nawet przez pasażera w sytuacji zagrożenia.

Dane techniczne: 

Liczba miejsc: 1 pilot + 3 pasażerów

Silnik: Continental IO-550-N, 310hp

Prędkość przelotowa: 183 ktas / 339 km/h

Maksymalny poziom lotu: 17 500 ft / 5334 m

Dystans do startu: 330 m

Dystans do lądowania: 359 m

Maksymalny zasięg: 2165 km

Maksymalna masa startowa: 1633 kg

Maksymalny udźwig: 605 kg

Wymiary zewnętrzne:  

Rozpiętość: 11.68 m

Długość: 7.92 m

Wysokość: 2.70 m

sr22 czerwony.webp
SR22.3.png

Komfort

LUKSUS W KAŻDYM DETALU 

Oszałamiające wnętrze samolotu Cirrus płynnie integruje luksus, styl, technologię, bezpieczeństwo i wygodę. Przywołuje uczucie otaczania się komfortem w starannie wykonanym, luksusowym samochodzie. Całości  dopełnia przestronna, klimatyzowana kabina oraz wygodne fotele. Podróż w tak luksusowym otoczeniu jest przyjemnością samą w sobie.

Nowoczesność

Cirrus Perspective+TM firmy Garmin®

 

Integruje wszystkie informacje o kondycji i stanie systemów samolotu z danymi zewnętrznymi, prezentując to w przyjazny dla pilota sposób poprawiając tym samym do maksimum jego świadomość sytuacyjną. Duże, kolorowe wyświetlacze obrazują wizualnie wszystkie informacje, które pozwalają pilotowi monitorować samolot w czasie rzeczywistym co możliwia mu szybko identyfikować potencjalne usterki i zagrożenia. Parametry pracy silnika, pogoda w czasie rzeczywistym, informacje o ruchu i inne informacje lotnicze – wszystko to w zasięgu ręki pilota. Efekt: najbardziej responsywny, intuicyjny i najbezpieczniejszy system zarządzania lotem w segmencie małych samolotów dyspozycyjnych.

Cirrus SR22 G6 posiada unikalnym system spadochronowy dla całego samolotu, który może być aktywowany nawet przez pasażera w sytuacji zagrożenia. 

Bezpieczeństwo

Dokąd możesz polecieć

cirrus.jpg

Mapa zasięgu samolotu Cirrus SR22 G6

Zrzut ekranu 2022-07-11 o 21.02.41.png
bottom of page