top of page

Acerca de

hands.jpg

Kim jesteśmy

O nas

Program Współwłasności Samolotów FlySmart powstał przede wszystkim z pasji do lotnictwa oraz chęci tworzenia ciekawych i innowacyjnych projektów. Nasz zespół tworzą ludzie o bardzo bogatym doświadczeniu lotniczym i biznesowym, których świat kręci się wokół latania. Zgodnie z naszą misją, chcemy dostarczać naszym partnerom oraz uczestnikom Programu rozwiązania, które pozwolą im odkryć piękno latania, doświadczyć korzyści jakie daje posiadanie własnego samolotu, a w niektórych być może zaszczepić pasję do lotnictwa.

Każdy członek naszego zespołu wnosi do Programu bezcenną wartość. Razem się uzupełniamy, motywujemy oraz wspieramy aby dać naszym klientom to co najlepsze. Uczciwość, lojalność i szacunek to cechy, którymi kierujemy się na codzień w życiu i w biznesie.

Zapraszamy. Dołącz do nas.

Z lotniczym pozdrowieniem

Kamil Mich

CEO FlySmart sp. z o.o.

Kamil Mich.HEIC

Kamil Mich

CEO, Chief Pilot

+48 500 150 700

Kamil, który stoi na czele naszego zespołu jest czynnym pilotem liniowym i korporacyjnym z nalotem ponad 8 tysięcy godzin na wielu typach samolotów. Absolwent studiów MBA in Aviation. Od ponad 15 lat związany z lotnictwem. Pochodzi z Dęblina - kuźni najlepszych polskich pilotów. Posiada bardzo bogate doświadczenie biznesowe, m.in. w departamencie kluczowych klientów Centertel, Orange Polska oraz wiele własnych projektów biznesowych. Prywatnie po godzinach uwielbia rowery szosowe, żeglarstwo oraz fotografię lotniczą

bottom of page