top of page

BEZPIECZEŃSTWO

W Programie FlySmart najwyższy priorytet stawiamy na bezpieczeństwo operacji lotniczych na każdym ich etapie. Począwszy od wyboru najbardziej sprawdzonych i niezawodnych samolotów do floty Programu, poprzez rekrutację oraz regularne szkolenie doświadczonych pilotów, aż po spełniającą najwyższe standardy obsługę techniczną naszych samolotów. W kwestiach bezpieczeństwa nie idziemy na skróty i kompromisy.

ajaja.jpg

Bezpieczeństwo uczestników Programu jest naszym priorytetem

Nasza filozofia

Niezawodny samolot + dobrze wyszkolona załoga + regularna obsługa = bezpieczeństwo naszych Pasażerów

Niezawodny samolot

Do floty Programu FlySmart wybieramy tylko najbezpieczniejsze samoloty dostępne na rynku, charakteryzujące się wieloma rozwiązaniami i nowinkami podnoszącymi poziom bezpieczeństwa czynnego i biernego pasażerów.

Cirrus Vision Jet

Cirrus Vision Jet jako jedyny został wyposażony w spadochron dla całego samolotu. Posiada ponadto system automatycznego lądowania, który w razie niebezpieczeństwa może zostać użyty również przez pasażera. 

SF50-RadarScan-600x425-bba08ec.png

Pilatus PC12 NGX

Pilatus PC12 to już latająca legenda. Ponad 2000 wyprodukowanych egzemplarzy, które wylatały łącznie ponad 7 milionów godzin. Numer jeden pod względem wielkości sprzedaży, wszechstronności oraz bezpieczeństwa.

38.jpeg

Pilatus PC24

Najbardziej uniwersalny samolot odrzutowy dostępny obecnie na rynku. Jako jedyny może operować z lotnisk nieutwardzonych. Niezawodne silniki odrzutowe stawiają go w czołówce pod względem bezpieczeństwa.

PC-24 Williams Engine.jpg

Szkolenie załóg

Jako profesjonaliści działający w branży lotniczej o wielu lat zdajemy sobie sprawę, że najważniejszym ogniwem wpływającym na poziom bezpieczeństwa naszych pasażerów jest dobrze wyszkolona załoga. Tu nie ma drogi na skróty ani miejsca na oszczędności. Nasi piloci zostają wybrani w starannie przygotowanym procesie rekrutacji prowadzonym pod nadzorem doświadczonych instruktorów. Kiedy już zasilą grono pilotów Programu FlySmart przechodzą szkolenie wstępne na certyfikowanych symulatorach oraz na samolotach Programu  zakończone egzaminem na typ. W czasie swojej pracy regularnie przechodzą też szkolenia odświeżające wiedzę oraz loty kontrolne przedłużające uprawnienia na kolejny okres. Wsiadając do samolotu Programu nasi pasażerowie mogą czuć się spokojni wiedząc, że nad ich bezpieczeństwem czuwają najwyższej klasy profesjonaliści.

PC12 sim.webp
PC12 simulator.jpeg

Obsługa techniczna

Trzecim filarem wpływającym bezpośrednio na poziom bezpieczeństwa wykonywanych przez nas operacji lotniczych jest obsługa techniczna samolotów Programu. Współpracujemy tylko z najlepszymi organizacjami obsługowymi, spełniającymi najwyższe standardy oraz posiadającymi wszystkie niezbędne autoryzacje wydane przez producentów samolotów z naszej floty. Nie uznajemy tu żadnych kompromisów oraz oszczędności, które wpływają na poziom bezpieczeństwa. 

PC12 serwis.jpeg
cp12 fleet.jpg

DLACZEGO WARTO?

Korzyści z przystąpienia do Programu

ikona1.png

DOSTĘP DO FLOTY

ikona2.png

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

ikona3.png

DOPASOWANY UDZIAŁ

ikona4.png

PRZEWIDYWALNE KOSZTY

ikona5.png

WIĘCEJ
LOTNISK

bottom of page