top of page

Acerca de

hands.jpg

Kim jesteśmy

O nas

Program Współwłasności Samolotów FlySmart powstał przede wszystkim z pasji do lotnictwa oraz chęci tworzenia ciekawych i innowacyjnych projektów. Nasz zespół tworzą ludzie o bardzo bogatym doświadczeniu lotniczym i biznesowym, których świat kręci się wokół latania. Zgodnie z naszą misją, chcemy dostarczać naszym partnerom oraz uczestnikom Programu rozwiązania, które pozwolą im odkryć piękno latania, doświadczyć korzyści jakie daje posiadanie własnego samolotu, a w niektórych być może zaszczepić pasję do lotnictwa.

Każdy członek naszego zespołu wnosi do Programu bezcenną wartość. Razem się uzupełniamy, motywujemy oraz wspieramy aby dać naszym klientom to co najlepsze. Uczciwość, lojalność i szacunek to cechy, którymi kierujemy się na codzień w życiu i w biznesie.

Zapraszamy. Dołącz do nas.

Z lotniczym pozdrowieniem

Kamil Mich

CEO FlySmart sp. z o.o.

Nasz zespół

Kamil Mich.HEIC

Kamil Mich

CEO, Chief Pilot

+48 500 150 700

Kamil, który stoi na czele naszego zespołu jest czynnym pilotem liniowym i korporacyjnym z nalotem ponad 8 tysięcy godzin na wielu typach samolotów. Absolwent studiów MBA in Aviation. Od ponad 15 lat związany z lotnictwem. Pochodzi z Dęblina - kuźni najlepszych polskich pilotów. Posiada bardzo bogate doświadczenie biznesowe, m.in. w departamencie kluczowych klientów Centertel, Orange Polska oraz wiele własnych projektów biznesowych. Prywatnie po godzinach uwielbia rowery szosowe, żeglarstwo oraz fotografię lotniczą

kasia2.jpg

Katarzyna Kryjom

Sales Director & Flight Operations

+48 600 069 080

Kasia, która reprezentuje nasz dział sprzedaży jest od ponad 12 lat związana z lotnictwem i sprzedażą samolotów. Sprzedawca z powołania - pilot z zamiłowania. Swoją pasję realizowała na najwyższych stanowiskach sprzedażowych, a jej doświadczenie przyczyniło się do zrealizowania transakcji na kwotę ponad 100mln zł. Jako pierwsza kobieta w Polsce zrobiła licencje pilota turystycznego na samolocie Cirrus.  Prywatnie mama 9 letniej Zosi. W wolnej chwili pasją Kasi jest sport oraz czytanie książek.

Marta Bojarczuk_edited.png

Marta Bojarczuk

PR & Marketing Director

+48 601 865 243

Marta jest dobrym duchem naszego zespołu. Wielka pasjonatka lotnictwa. Jest przy tym profesjonalistką w każdym calu. Absolwentka m.in. Uniwersytetu Warszawskiego, Australian Institute of Professional Education oraz Uniwersytetu SWPS. Posiada ogromne doświadczenie w obszarze sprzedaży, PR i Marketingu zdobyte w największych korporacjach jak chociażby PwC Polska, Citi, Societe Generale oraz w wielu mniejszych organizacjach. Prywatnie poza lotnictwem największą pasją Marty są konie, tenis oraz spędzanie czasu z córką.

Marcin Herzog.jpeg

Marcin Herzog

Flight Planing & Ground Operations

+48 502 583 873

Marcin jest wysokiej klasy profesjonalistą zakresie planowania lotów. Potrafi przygotować nawet tak skomplikowane operacje jak lot dookoła świata. W naszym zespole Marcin czuwa aby wszystkie operacje naziemne odbywały się bez zakłóceń a loty były zaplanowane z najwyższą starannością. To właśnie dzięki niemu docieramy z naszymi pasażerami wszędzie na czas. Prywatnie możecie spotkać Marcina na poznańskiej Ławicy, spocie kitesurferskim albo grającego w squasha.

bottom of page